Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniASH: Nisma e kryetarit Taravari merr mbështetjen e shumicës së kuvendarëve të...

ASH: Nisma e kryetarit Taravari merr mbështetjen e shumicës së kuvendarëve të ASH-së

Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se nisma e kryetarit Arben Taravari për t’iu bashkuar opozitës shqiptare ka marrë mbështetjen e 80 nga 133 kuvendarë që numëron Kuvendi.

Njoftimi i plotë i Aleancës për Shqiptarët:

 

 

Informim për opinionin publik dhe anëtarët e Aleancës për Shqiptarët

Nisma e kryetarit Taravari merr mbështetjen e shumicës së kuvendarëve të ASH-së.

 

 

Pas kumtimit të qëndrimit të djeshëm të Kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Dr Arben Taravari, për 24 orë janë mbledhur 80 nënshkrime të kuvendarëve në mënyrë vullnetare nga gjithsej 133 sa numëron Kuvendi, ndërsa procesi i mbledhjes së nënshkrimeve po vijon.

Shumica e Kuvendit të Aleancës për Shqiptarët është qartë për Ndryshimin e Sigurt.

 

 

Kryetari Taravari bën thirrje pë urtësi, maturi dhe unitet, që BDI përfundimisht të dërgohet në opozitë. Ndryshimi po vjen!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments