Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëArtisti Skifter Etemi vjen me super këngën e re,"Zemrën se ç'ma plase"...

Artisti Skifter Etemi vjen me super këngën e re,”Zemrën se ç’ma plase” (VIDEO)

Zemren se ç’ma plase !
Kjo eshte kenga dhe videoklipi me i ri nga Artisti i mirenjohur Skifter Etemi.Si gjithmone edhe kete here e thene me plot gojen,artisti ka ditur me se miri te godase ne shijet e publikut mbare Shqiptar.Fjalet e perzgjedhura nga nje tekst i shkruar nga vete kengetari , i japin kenges edhe me shume bukuri .Duhet thene se Artisti i mirenjohur abembane ne Diaspore , kete here ka sjelle nje risi ne stilin e vete,elemente me tendence moderne qe vihen re nga kompozimi dhe realizimi i videoklipit.Kjo kenge eshte kompozuar nga Z.Ibrahim Bale me te cilim Etemi ka vite qe bashkepunon,kompozitori i mirenjohur kete here ka shtuar elemente moderne,por pa dale nga linja e vecante qe Artistin Skifter Etemi e ka ruajtur me fanatizem nder vite.Realizimi i videoklipit eshte mundesuar nga Zati Production, ku serish Etemi i qendron bashkepunimit me vite te tera te karrieres se tij.Ndersa ne Klarinete ,kete here Artisti i ka besuar nje talenti te ri , i cili premton shume per te ardhmen.Nder vite Artisti sjell kenge te vecanta me stilin e tij karakteristik  ,me nje ze unik dhe prezence me sharmin qe e karakterizon .Ai gjendet i ftuar ne gezime familjare kudo ku ka shqiptare,dashuria e publikut dhe respekti qe i ofrojne ,mbetet  nje nder faktoret primare per te qene nje nder Artistet me te pelqyer te momentit.Shume shpejte Artisti thote se do te sjell edhe dy klipe te reja ,per te cilat thote se jane nje surprize e bukur per publikun.Ne i urojme suksese nga zemra dhe mirepresim gjithmone sukseset e Artistit tone !

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments