Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArtin Spahiu thumbon keq Ziadin Selën dhe Bilall Kasamin, bën krahasimin me...

Artin Spahiu thumbon keq Ziadin Selën dhe Bilall Kasamin, bën krahasimin me Ahmetin (FOTO)

Anëtari i BDI-së,Artin Spahiu thumbon keq liderin e Aleanca për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes Besa,Bilall Kasami ku nëpërmjet një fotoje tregon se këta të dy sipas tij as nuk e kanë çarë kokën për çështjen kombëtare por kanë qenë ithtar të dëfrimeve ose aktorëve të serialeve.
Ndërsa Ali Ahmeti sipas tij ka qenë me dekada luftëtar dhe çlirimtar i kombit.
Ja postimi i tij i plotë në facebook.
“Nuk është e njëjtë që para se të hysh në politikë të kesh qenë me dekada luftëtar e çlirimtar i kombit dhe të mos keshë çarë b…n për çështjen kombëtare duke qenë ithtar i dëfrimit ose aktorëve të serialeve!”

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments