/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Artim Shaqiri,strugani që do të drejtojë ekipin zviceran F.C Schaffhausen
Qyteti, Slider, Sport

Artim Shaqiri,strugani që do të drejtojë ekipin zviceran F.C Schaffhausen

Artim Shaqiri është trajneri i ri i skuadrës zvicerane, Shafhauzen, pasi që kjo e fundit e konfirmoi bashkëpunimin në faqen zyrtare. Pas Flamurtarit, Shkëndijës dhe Kukësit, që ka 47 vjet, tani do të drejtojë skuadrën e Shafhazuenit, i cili aktualisht janë në vendin e dytë të Ligës së Dytë të Zvicrës.

 

Skuadra e Shafhauzenit, e filloi mjaft dobët sezonin aktual në Ligën e Dytë, duke regjistruar një fitore , 3 barazime dhe një disfatë.

September 2, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres