Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArtan Grubi i lumtur që Kastriot Rexhepi nuk do ta votojë rrëzimin...

Artan Grubi i lumtur që Kastriot Rexhepi nuk do ta votojë rrëzimin e Qeverisë

Artan Grubi në një prononcim të shkurt ka komentuar zhvillimet në Kuvend, dhe refuzimin që ka shprehur deputeti i BESËS, Kastriot Rexhepi për të votuar kundër Qeverisë.

Ai tha se e njeh personalisht Kastriot Rexhepin ngase të dytë kanë punuar në ambasadën e Holandës.

“Kastrioti ka qenë gjithmonë i orientuar drejt BE-së dhe NATO-s. Ia di bindjet e plota që zemra e tij fle në Washington dhe Bruksel”, deklaroi Grubi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments