Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionArta Toçi dorëhiqet nga ASH-ja

Arta Toçi dorëhiqet nga ASH-ja

Nga data 13 Mars 2020 kam dhënë dorrëheqje nga pozita e kryetares së Asamblesë së Femrës në partinë Aleanca për Shqiptarët. Arsyet e dorrëheqjes janë si në vijim:

Mospërfillja e vullnetit të Asamblesë së Femrës dhe pozita denigruese e gruas në parti
Pakënaqësitë me humbjen e identitetit fillestar të partisë
Mospërfillja e mendimit ndryshe
Qasja selektive ndaj anëtarëve dhe mungesa e meritokracisë në parti
Anashkalimi i Tetovës dhe tetovarëve në parti

I falënderoj të gjithë me të cilët e formuam partinë, punuam dhe besuam në të!
Arta Toçi

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3749116095121082&id=100000681840493

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments