Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet një kryetar komune

Arrestohet një kryetar komune

Ish kryetari i komunës së Gjorçe Petrov, Sokol Mitrevski është arrestuar mëngjesin e sotëm, përcjell Zhurnal.mk.

Sipas informatave të para, ai është arrestuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe në lidhje me ndryshimin e planeve hapësinore të territorit të komunës.

Përpos Mitrevskit, siç mësohet, janë arrestuar edhe disa persona të tjerë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments