Friday, December 2, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniArrestohet nga policia 48 vjeçari, ishte i dënuar me 9 vite burg

Arrestohet nga policia 48 vjeçari, ishte i dënuar me 9 vite burg

Me datë 24.11.2022 në ora 23:30 në rrugën “Guadalajara” në Shkup, zyrtarë policorë nga ekipi operativ për bastisje në SPB Shkup e kanë privuar nga liria A.R (48) nga Shkupi.

Ai ishte i dënuar me nëntë vjet e gjashtë muaj burg për veprën penale “grabitje” dhe “Moskujdesi dhe keqpërdorimi i të miturit”.

Personi do të dërgohet në institucionin përkatës për vuajtjen e dënimit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments