Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet 39 vjeçari që rrahu nënën e tij

Arrestohet 39 vjeçari që rrahu nënën e tij

Nga MPB thonë se gjatë ditës së djeshme në Kumanovë është arrestuar një 39-vjeçar i cili kishte sulmuar fizikisht nënën e tij. Policia gjatë bastisjes tek i njëjti ka gjetur marihuanë.

“Me datë 18.08.2023 në ora 19:30 në Kumanovë, policët nga SPB-Kumanovë kanë privuar nga liria B.S. (39) nga Kumanova, për shkak se fizikisht ka sulmuar nënën e tij dhe se gjatë bastisjes në shtëpinë e tij është gjetur dhe sekuestruar marihuanë”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments