Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet 24 vjeçari, kapet duke peshkuar ngjala

Arrestohet 24 vjeçari, kapet duke peshkuar ngjala

Më datë 18.11.2020 në ora 22:30, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është arrestuar O.D.(24) nga Struga për kundërvajtje sipas nenit 113 të Ligjit për peshkim dhe akuakulturë. Gjatë kontrollit të ushtruar në bregun e lumit Drini i Zi në afërsi të Strugës, oficerë policor gjetën dhe sekuestruan një qese të tij, e mbushur me ngjalë. Pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments