Friday, December 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti38 vjeçari kapet me drogë

38 vjeçari kapet me drogë

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër R.K.(38) nga Prenjasi, Republika e Shqipërisë, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Prodhim dhe tregtim i paautorizuar i narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer më 12 prill 2022 në Strugë,oficerë policorë te ai gjetën dhe sekuestruan kokainë.
SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments