Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet 20 vjeçari nga Struga

Arrestohet 20 vjeçari nga Struga

Me datë 09.05.2023 rreth orës 20:00 para një kazinoje në rrugën “Niko Nestor” në Strugë, oficerë policorë kanë arrestuar RT (20) nga Struga pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun !
Merlina Ziba-Zëdhënëse e MPB-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments