Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Arrestohet 20 vjeçari, e rreh të dashurën e tij nga Ohri
Maqedoni, Slider

Arrestohet 20 vjeçari, e rreh të dashurën e tij nga Ohri

Një person nga Resnja ka kërcënuar dhe ka rrahur të dashurën e tij nga Ohri njofton Struga Ekspres sipas burimeve policore.

Më datë 17.01.2022 në ora 00.40, në SPB Ohër është arrestuar D.T (20) nga Resnja. Ai paraprakisht kishte fyer dhe kërcënuar të dashurën e tij nga Ohri dhe më pas e ka sulmuar fizikisht. Ndaj tij do të ngrihet kallëzim përkatës.(Struga Ekspres)

May 17, 2022

Struga Ekspres