Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArjanit Hoxha: Bashkimi në Frontin Europian sot është e njejtë si thirrja...

Arjanit Hoxha: Bashkimi në Frontin Europian sot është e njejtë si thirrja për rreshtim në UÇK në vitin 2001

Në Pallatin e Kulturës në Tetovë janë mbledhur për të nënshkruar marrëveshjen për Frontin Europian, ku sot i shtohen edhe Menduh Thaçi dhe Arijanit Hoxha.

Në fjalimi e tij Arijanit Hoxha nga PDE tha se bashkimi në Frontin Europian sot është e njejtë si thirrja për rreshtim në UÇK në vitin 2001.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments