/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Argjend Lloga, këngëtari strugan vjen me “Veç një mundësi”, një super projekt bashkë me këngëtaren Dorina (VIDEO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Argjend Lloga, këngëtari strugan vjen me “Veç një mundësi”, një super projekt bashkë me këngëtaren Dorina (VIDEO)

Super këngëtari shqiptar nga Struga, Argjend Lloga është rikthyer me një super projekt, këtë herë duet me këngëtaren Dorina.

Kënga quhet ” Veç një mundësi” dhe është mjaftë e bukur nga muzika, këndimi e deri te videoklipi. Producent i këtij projekti është Joniad Banushi e video realizuar nga DArt Channel. Artisti vazhdon të jetë mjaft i angazhuar kudo sidomos në Amerikë por flitet se kur ka qenë në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni ai ka regjistraur dhe një këngë tjetër që pritet të dalë shumë shpejt.

September 7, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres