Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArben Taravari uron kryeminstrin e parë shqiptar

Arben Taravari uron kryeminstrin e parë shqiptar

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, ka uruar përzgjedhjen e Talat Xhaferit për kryeministër teknik. Por, në postimin e tij në facebook, Taravari shpreson që do të vije dita kur do të festohet kryeministri shqiptar me mandat të plotë dhe të vërtet.

Ja dhe postimi i plotë:

Urime Kryeministrit Teknik shqiptar!

Uroj që të vijë sa më shpejt dita të festojmë një kryeministër shqiptar me mandat të plotë dhe të vërtetë!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments