Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniArben Taravari drejton timonin e ASH-së

Arben Taravari drejton timonin e ASH-së

Arben Taravari zgjidhet kryetar i Aleancës për Shqiptarët në kongresin e jashtëzakonshëm të tretë të partisë.

Me 2 vota të përmbajtura dhe 1 kundër ndërsa gjitha tjerat ishin pro, Taravari edhe zyrtarisht mer timonin e ASH-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments