Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiApel për ndihmë: Të ndihmojmë Sami Rahmanin nga Tateshi i Strugës të...

Apel për ndihmë: Të ndihmojmë Sami Rahmanin nga Tateshi i Strugës të ngrihet në këmbë (FOTO)

Dalip Asani banor i Tateshit i cili prej disa vitesh jeton dhe punon në Zvicër, bashkë me shumë shokë të tjerë kanë inicuar një aksion humanitar për ngritjen në këmbë Sami Rahmani nga fshati Tatesh i Strugës .Asani për Strugalajm.com tregon se implantimi i këmbëve tashmë është i mundur në Itali por janë të nevojshme 15 mijë euro.Ai më tej shton se tashmë është ngritur një Këshillë prej pesë personash I cili po koordinon ndihmat në funksion të grumbullimit të kësaj shifre.’’Organizimi ka nis në Gjermani ,Austri Zvicër. Të gjithë së bashku ta ndihmojmë Samiun për një jetë më të mirë. Zoti ju shpërbleftë të gjithëve.Të gjitha ata që duan të ndihmojnë paratë mund t’I deponojnë në këtë xhirollogari: CH86 8147 5000 0080 2231 7 apo të kontaktojnë me mua(Dalip Asani Kantonsschulstr.2, 8180 Bülach ,cel: 0041787079192), në mënyr që bashkëfshatari ynë të ngrihet në këmbë’’përfundon ai.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments