Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAmbasada e Gjermanisë në Shkup me njoftim në lidhje me terminet

Ambasada e Gjermanisë në Shkup me njoftim në lidhje me terminet

Nga ambasada e Gjermanisë në Shkup njoftojnë se aplikimet për termine për muajin janar duhet të bëhen duke u regjistruar në listën e pritjes për termine nga data 05.12.2022 në orën 10:00 deri më 13.12.2022 në orën 15:00.

 

 

Më tepër në linkun në vijim:

Regjistrimi dhe caktimi i termineve sipas “Rregullores për Ballkanit Perëndimor”

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments