Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti nga Tetova: Zërat e mekur që dëgjohen e patë se...

Ali Ahmeti nga Tetova: Zërat e mekur që dëgjohen e patë se fishekzjarit të Mickovskit iu përgjigja me top

Sonte u mbajt tubimi madhështor përmbyllës i Frontit Europian në sheshin e Tetovës.

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, në fjalimin e tijë deklaroi :

Zërat e mekur që dëgjohen e patë me një përgjigje me një fishekzjare që gjuajti Mickovski unë gjuajta me top dhe ska më të shtëna.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments