Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti dhe Arben Taravari drejt marrëveshjes!? Së bashku në koalicion në...

Ali Ahmeti dhe Arben Taravari drejt marrëveshjes!? Së bashku në koalicion në zgjedhjet parlamentare, diskutohet lista e përbashkët e kandidatëve për deputet!?

Nga burime të besueshme brenda Aleancës për Shqiptarët dhe Bashkimit Demokratik për Integrim, Struga Ekspres jozyrtarisht mëson se dy partitë në pushtet do të garojnë së bashku me një listë të përbashkët për kandidatë për deputet në zgjedhjet e ardhshme parlamentare.
Ky koalicion pritet të bëhet zyrtare në ditët në vijim.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments