Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksion i policisë dhe inspektorëve financiar

Aksion i policisë dhe inspektorëve financiar

Aksion i policisë dhe inspektorëve financiar dhe tregut është realizuar sot në Tetovë dhe fshatrat në këtë rajon ku cak kanë qenë bastoret sportive.
Ky është aksioni i dytë që realizohet në Tetovë i policisë dhe inspektoratit ku cak janë lokalet që punojnë në të zezë, kryesisht ata që merren me lojëra fati dhe me muzikë. Sot sipas burimeve tona nga policia e Tetovës në shënjestër kanë qenë bastoret sportive të cilët janë pothuajse në çdo cep të rrugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments