Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik/ Motoçiklksti humb jetën në rrugën Ohër-Resnjë

Aksident tragjik/ Motoçiklksti humb jetën në rrugën Ohër-Resnjë

Një person me motoçikletë ka humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur mbrëmë pak pas orës 20:00 në rrugën Ohër-Prespë, në afërsi të “Prentov Most”.

Portali Ohrid1 raportoi se zëdhënësi i SPB-Ohër, Stefan Dimoski, e konfirmoi lajmin dhe shtoi se ekipet e SPB-së Ohër momentalisht bërën këqyrje të vendit të aksidentit, pas së cilës do të dihen arsyet për të.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments