Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik, humb jetën 53 vjeçarja

Aksident tragjik, humb jetën 53 vjeçarja

N jë grua 53 vjeçe ka ndërruar jetë në aksidentin e djeshëm në qarkoren e Shkupit, respektivisht në nyjen drejt Vizbegut, përcjell TV21. Nga MPB thonë se vetura në të cilën ishte viktima humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

“Më datë 27.04.2023 në ora 14:30 në SPB-Shkup është raportuar se në qarkoren e Shkupit, në nyjën në Vizbeg, automjeti i pasagjerëve “Rover” me targa të Shkupit, në të cilin janë transportuar S.S.(53) dhe M.S.(54). të dy nga fshati Vollkovë i Shkupit, ka dalë nga rruga. S.S. ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa M.S. ka marrë lëndime trupore të konstatuara në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup”, njoftojnë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments