Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik: Dy të vdekur dhe tre të lënduar rëndë

Aksident tragjik: Dy të vdekur dhe tre të lënduar rëndë

Dy persona kanë ndërruar jetë, ndërsa tre të tjerë janë në gjendje të rëndë pasi pësuan në një aksident që ndodhi sot në orën 10:55 në rrugën rajonale Prilep-Makedonski Brod.
Sipas informacioneve të SPB Manastir, deri tek aksidenti ka ardhur pas përplasjes së tre makinave, dy me targa të Kumanovës dhe një të Manastirit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Komunikacioni në këtë rrugë është është në ndërprerje, ndërsa për momentin po kryhet hetim në vendin e ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments