Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAksident në rrugën Strugë-Ohër, lëndohen rëndë dy persona

Aksident në rrugën Strugë-Ohër, lëndohen rëndë dy persona

Me datë 28.11.2021 në ora 14.50 në rrugën rajonale në mes të fshatit Podmoll dhe hyrjes në autokamp “Andon Dukov”, ka dal nga rruga automjeti “Land Rover”, me targa të Ohrit, i drejtuar nga një person (76) vjeçar nga Struga.

Në aksident janë lënduar rëndë vozitësi dhe bashkëudhëtari (75) vjeç nga Struga,kjo është konstatuar në Spitalin Special “Shën Erasmus”.

Në vendin e aksidentit është bërë inspektimi nga SPB Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments