Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAksident në rrugën Strugë-Ohër, autobusi përplaset me makinën (FOTO)

Aksident në rrugën Strugë-Ohër, autobusi përplaset me makinën (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në rrugën Strugë-Ohër,raporton Struga Ekspres.

Sipas pamjeve autobusi është përplasur me makinën ku si pasojë ka dëme materiale por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

“Kishte aksident mes autobusit dhe makinës ku përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz, tregon për Struga Ekspres, zëdhënësi i SPB-Ohër, Stefan Dimoski.

Policia ishte në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin në fjalë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments