Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti34 vjeçari kapet me drogë, paditet nga policia

34 vjeçari kapet me drogë, paditet nga policia

MPB-Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër një 34-vjeçari nga fshati Oktis i Strugës për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprën penale “Prodhim dhe tregtim i paautorizuar i narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

“Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij të kryer me urdhër të gjykatës, efektivët e policisë gjetën dhe sekuestruan marihuanë”, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments