Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i tmerrshëm, shoferi pësoi sulm në zemër gjatë vozitjes së kamionit...

Aksident i tmerrshëm, shoferi pësoi sulm në zemër gjatë vozitjes së kamionit dhe vdes

Një shofer i një kamion-cisternë të plotë me gaz, vdiq sot nga një atak në zemër, ndërsa cisterna goditi një kodër dhe u përmbys në rrugë.
Aksidenti ndodhi në rrugën ndërkombëtare në Bullgari afër lokalitetit të quajtur çezma “Ilieva”.

“Aksidenti në Shërbimin Emergjent u raportua në orën 16:50, pas së cilës është intervenuar menjëherë. Nga ekzaminimi i trupit të personit tashmë të vdekur me iniciale M.B. i lindur më 1963, ne konkluduam se ai kishte pësuar sulm në zemër”, tha Dr Goce Stoimenovski nga Shërbimi Mjekësor Emergjent.

Sipas informatave paraprake, në këtë aksident nuk ka persona të tjerë të lënduar dhe në vendin e ngjarjes inspektim kanë kryer ekipet e policisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments