Monday, November 28, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniAksident i rëndë tek ura e Zhelinës, ka të lënduar

Aksident i rëndë tek ura e Zhelinës, ka të lënduar

Sot pasdite, rreth orës 17 ka ndodhur një aksident i rëndë tek ura e Zhelinës. Aty janë përplasur një veturë dhe një mini kombi. Nga informacionet e para thuhet se ka të lënduar. Policia është në vendin e ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur fiks tek ura ku ditë më parë E.R u rrokullis me veturën e tij Golf në lumin vardar që trupi i tij ende nuk është gjetur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments