Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriAksident i rëndë në rrugën Librazhd-Elbasan

Aksident i rëndë në rrugën Librazhd-Elbasan

Në pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur Labinot-Fushë ka ndodhur një aksident i rëndë.

Tre automjete janë përplasur ndërsa deri më tani nuk raportohet për të lënduar. Burime nga vendngjarja bënë me dije se automjetet kanë pësuar dëme materiale.

Nuk janë të qarta rrethanat dhe shkaqet që sollën përfshirjen e automjeteve në aksident, ndërkohë që policia po heton për të zbardhur ngjarjen.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments