Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Aksident i rëndë në rrugën Librazhd-Elbasan
Shqipëri, Slider

Aksident i rëndë në rrugën Librazhd-Elbasan

Në pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur Labinot-Fushë ka ndodhur një aksident i rëndë.

Tre automjete janë përplasur ndërsa deri më tani nuk raportohet për të lënduar. Burime nga vendngjarja bënë me dije se automjetet kanë pësuar dëme materiale.

Nuk janë të qarta rrethanat dhe shkaqet që sollën përfshirjen e automjeteve në aksident, ndërkohë që policia po heton për të zbardhur ngjarjen.

August 28, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres