Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në Ohër: Humb jetën 36 vjeçari dhe dy të...

Aksident i rëndë në Ohër: Humb jetën 36 vjeçari dhe dy të tjerë lëndohen rëndë

Mbrëmë në ora 18:30 në kryqëzimin e rrugës “Emin Abbas” dhe rrugës “Hekurudha” në Ohër, në një aksident të rëndë trafiku humbi jetën një person dhe një të tjetër u lëndua,shkruan Struga Ekspres.

Marka motorike Yamaha me targa të Manastirit e drejtuar nga nga S.I 36-vjeçar, goditi këmbësorin, 52-vjeçar R.S. nga Ohri, dhe pastaj një automjet Volkswagen me targa të Ohrit, të drejtuar nga 58-vjeçari F.B. nga Ohri. Në aksident, personi S.I vdiq në vend, dhe këmbësorët R S, të cilët u transportuan në spitalin Shën Erasmus në Ohër për ndihmë mjekësore, janë lënduar rëndë.
Inspektimi në vendin e ngjarjes u krye nga prokurori publik dhe një ekip nga SPB Ohër. Sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për t’u kryer onduksioni, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments