Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident: Dy të lënduar rëndë, jeta e vajzës është në rrezik

Aksident: Dy të lënduar rëndë, jeta e vajzës është në rrezik

Mbrëmë në rrugën Resenska në Shkup, ka ndodhur në aksident në mes veturës “Smart” me regjistrim të Shkupit të drejtuar nga M.T dhe veturës “BMV” me regjistrim të Tetovës të drejtuar nga SH.M nga fshati Haraçinë.
Në aksident vajza M. T ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe gjendet në rrezik për jetën në spitalin shtetëror “* shtatori” kurse SH.M ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është mbajtur në mjekim.Pritet që gjatë ditës policia të jep më shumë hollësi për këtë rast.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments