Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriAKOMA MENDON SE ISLAMI ESHTE PROBLEMI?!

AKOMA MENDON SE ISLAMI ESHTE PROBLEMI?!

ISLAMI DHE TERRORIZMI

 

Analisti i njohur shqiptar Fatos Lubonja  ka shkruar ne profilin e tij per Islamin dhe terrorizmin neper bote!

Ai thekson se te gjitha krimet qe jane  bere,ato jane bere nga jo muslimanet historikisht!

Ja statistikat qe publikon analisti i famshem Fatos Lubonja:

fatos lubonja

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments