Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizAida Doçi reagon pas lajmit të rrejshëm për vdekjen e saj (FOTO)

Aida Doçi reagon pas lajmit të rrejshëm për vdekjen e saj (FOTO)

Aida Doçi është bërë sërish shënjestër e lajmeve të rrejshme në internet.

Në disa portale është raportuar se këngëtarja është vrarë dhe ka ndërruar jetë.

(Foto: Instagram/AidaDoci1)

Madje, sipas këtij lajmi të rrejshëm, atë e ka vrarë xhaxhai i saj.

Lajmet e tilla kanë nxitur reagimin e këngëtares për të sqaruar se ajo është shëndosh e mirë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments