Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAfrim Gashi: Këto janë dy kushtet e AlternAtivA-s për ndryshim

Afrim Gashi: Këto janë dy kushtet e AlternAtivA-s për ndryshim

“Meqë ndryshimi është synim i kahershëm i shqiptarit në vendin tonë, konform kësaj jemi përcaktuar për koalicion të shëndoshë, i cili mundëson gjasa reale për arritjen e objektivit – ndryshimi i shumëpritur”, tha Gashi. Ai shtoi se: “Sipas AlternAtivA-s, janë dy kushte për ndryshim: koalicioni i natyrshëm – sinergjik dhe oferta e qëndrueshme para qytetarëve”, ka përfunduar kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, në intervistën dhënë për Gazeta Express.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments