Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni79 vjeçari sulmon policin

79 vjeçari sulmon policin

Një 79 vjeçar nga Kumanova ka sulmuar një polic në Kumanovë i cili ishte në detyrë zyrtare.

“Më 23.04.2024, në ora 11:50, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë kanë privuar nga liria B.R. (79) nga Kumanova, pasi gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare është sjellur në mënyrë agresive dhe ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor, njofton MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments