Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëri62 vjeçari mbytet në Shëngjin

62 vjeçari mbytet në Shëngjin

Një 62-vjeçar ka gjetur vdekjen këtë të enjte në Lezhë. Bëhet fjalë për një pushues nga Kosova, i cili sipas policisë, rrezikoi të mbytej teksa ndodhej në plazh dhe megjithëse u arrit të nxirrej i gjallë nga uji, fatkeqësisht ndërroi jetë në spital.

“Rreth orës 13:25, në vendin e quajtur “Rana e Hedhun” në Shëngjin, është rrezikuar të mbytet në det shtetasi E.J. 62 vjeç, banues në Kosovë, i cili pasi është nxjerrë nga uji, është transportuar në Spitalin Rajonal Lezhë në gjendje të rëndë shëndetësore, ku më pas ka ndërruar jetë“, thotë policia në një njoftim për mediat.

Hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje vijojnë./tvklan.al

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments