Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni57 vjeçari e prek nga trupi shitësen 20 vjeçare,arrestohet

57 vjeçari e prek nga trupi shitësen 20 vjeçare,arrestohet

Policët e SVR Tetovë-Spartamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje (31 janar) rreth orës 11:45 në Gostivar, kanë privuar 57-vjeçarin M.M. nga Zdunja e Gostivarit. Siç njoftojnë nga SPB – Tetovë, ai paraprakisht është raportuar nga një 20 vjeçare se rreth orës 10:00 e ka prekur në trup në një objekt komercial ku ajo punonte.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës ndaj tij do të vijojë kallëzim përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments