Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!

5 – 0

Barcelona tregohet e pa meshirshme ndaj Levantes duke i shenuar plote 5 gola

Në minutën e 17’ Neymar shënon golin e parë të këtij takimi, para se Messi në minutën e 38’ të shënojë për 2-0.

Në pjesën e dytë vijnë dhe tre gola tjerë nga Barcelona. Messi 59’ dhe 65’ shënon për të kompletuar het-trikun para se Suarez në minutën e 73’ Suarez të realizojë një supergol për 5-0.

Me këtë fitore, Barcelona është në kuotën e 56 pikëve në vendin e dytë të tabelës së La Ligas, një pikë më pak se Reali që është lider.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments