Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti38 vjeçarja nga Struga i detyron 3 fëmijët e saj që të...

38 vjeçarja nga Struga i detyron 3 fëmijët e saj që të lypin në Dibër

MPB Dibër ka paraqitur kallëzim penal kundër një gruaje 38-vjeçare nga Struga për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprën penale “Moskujdesi dhe abuzimi me fëmijët”.

“Duke neglizhuar detyrën prindërore të kujdesit dhe edukimit, e akuzuara ka detyruar tre fëmijët e saj të mitur të lypin në Dibër”, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments