Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni33 vjeçari u paraqit rrejshëm si nëpunës policie, falsifikoi kartën identifikuese të...

33 vjeçari u paraqit rrejshëm si nëpunës policie, falsifikoi kartën identifikuese të MPB-së

MPB ka parashtruar kallëzim penal kundër 33-vjeçarit T.K. nga Shkupi, pasi i njëjti është paraqitur rrejshëm si nëpunës policie, përcjell TV21. Nga MPB shtojnë se ai e kishte bërë vetë kartën e identifikimit.

“Më datë 25.05.2022, i raportuari është ndaluar nga punonjësit e policisë për kundërvajtje në komunikacion, teksa drejtonte automjetin e pasagjerëve. Njëkohësisht është paraqitur në mënyrë të rreme si punonjës policie dhe është identifikuar me kartë të rremë të MPB-së, të cilën e ka bërë vetë”, thonë nga MPB./tv21.tv

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments