Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni30-vjeçari tentoi vjedhjen e veturës “Zastava” nga një i moshuari

30-vjeçari tentoi vjedhjen e veturës “Zastava” nga një i moshuari

Një 30-vjeçar nga Kumanova dyshohet për tentim për vjedhje të një veture “Zastava”, përcjell TV21. Vetura ishte në pronësi të një 76-vjeçari, gjithashtu nga Kumanova.

“Me datë 02.02.2024 në ora 20:20, në Kumanovë, efektivët e policisë nga SPB-Kumanovë kanë privuar nga liria B.K.(30) nga Kumanova. Ai dyshohet se ka tentuar të marrë veturën e udhëtarëve “Zastava” me targa të Kumanovës në pronësi të M.J.(76) nga Kumanova. Personi është ndaluar në stacion dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments