Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti3 shoferë nga Struga kapen të dehur, u merren lejet e makinave

3 shoferë nga Struga kapen të dehur, u merren lejet e makinave

Më 02 dhe 03.02.2024, në periudhën nga ora 22:00 deri në ora 04:00, në zonën e SPB Ohrit janë kryer kontrolle të intensifikuara në komunikacion.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë gjobitur 10 shoferë të cilët drejtonin mjete motorike nën ndikimin e alkoolit, 6 prej tyre në Ohër, 3 në Strugë dhe 1 në Kërçovë. Menjëherë ata janë përjashtuar nga qarkullimi, shoferëve u janë konfiskuar dokumentet dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse, njofton SPB-Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments