/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
30-vjeçari aksidenton për vdekje një 6-vjeçare
Maqedoni, Slider

30-vjeçari aksidenton për vdekje një 6-vjeçare

Sonte rreth orës 18:00 në rrugën ,,Vidoje Smilevski Bato” në Tetovë, ka ndodhur aksident trafiku, ku vetura ,,Volsvagen Golf” me targa të Tetovës e drejtuar nga një 30-vjeçar nga Falishti i Tetovës, ka aksidentuar një vajzë 6 vjeçare e cila pas aksidentit është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, ku edhe iu është nënshtruar plagëve të rënda që kishte pësuar dhe ka ndërruar jetë. Inspektim në vendin e ngjarjes është duke e kryer Prokurori Publik dhe ekipi nga SPB Tetovë.

January 13, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres