Friday, September 29, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti28 vjeçari arrestohet duke vjedhur në një shtëpi të Strugës

28 vjeçari arrestohet duke vjedhur në një shtëpi të Strugës

Me datë 09.02.2023, në ora 03:50 në rrugën “Skopska” në Strugë, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor në Strugë arreston 28-vjeçarin M.R. nga Republika e Shqipërisë, shkruan Struga Ekspres.

28 vjeçari kapet duke dalë nga një shtëpi, ku më parë ka kryer një vjedhje të rëndë, gjatë së cilës i ka marrë para dhe sende të ndryshme. Gjërat e vjedhura i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa personi është ndaluar në Komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments