Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQyteti28 vjeçari arrestohet duke vjedhur në një shtëpi të Strugës

28 vjeçari arrestohet duke vjedhur në një shtëpi të Strugës

Me datë 09.02.2023, në ora 03:50 në rrugën “Skopska” në Strugë, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor në Strugë arreston 28-vjeçarin M.R. nga Republika e Shqipërisë, shkruan Struga Ekspres.

28 vjeçari kapet duke dalë nga një shtëpi, ku më parë ka kryer një vjedhje të rëndë, gjatë së cilës i ka marrë para dhe sende të ndryshme. Gjërat e vjedhura i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa personi është ndaluar në Komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments