Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni25 vjeçari thotë se është mashtruar nga një grua! MPB: I premtoi...

25 vjeçari thotë se është mashtruar nga një grua! MPB: I premtoi dokumente bullgare në këmbim të parave

“25 vjeçari, banor i një fshati të Tetovës, dje (22-janar) në orën 12:00 në SPB-Tetovë ka raportuar se gjatë vitit 2022 një grua nga Koçani, me të cilën ai kishte kontaktuar më parë, i kishte premtuar se do t’i sigurojë dokumente bullgare dhe në këmbim ai kishte paguar një kompensim të caktuar monetar. Mirëpo, deri më tani ai as nuk i ka marrë dokumentet dhe as nuk i janë kthyer paratë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments