Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni24 vjeçarja denoncon ish bashkëshortin pasi e kërcënoi me jetë

24 vjeçarja denoncon ish bashkëshortin pasi e kërcënoi me jetë

Dje në ora 07 e 45 minuta, 24-vjeçarja nga Gostivari, në Sektorin për Punë të Brendshme Tetovë ka denoncuar se ish bashkëshorti i saj 26-vjeçar, me të cilin nuk kanë qenë të kurrorëzuar, në disa raste e ka sulmuar dhe maltretuar fizikisht dhe e ka kërcënuar me jetë.
I denoncuari rreth orës 09 e 20 minuta, vetë është paraqitur në Stacionin policorë Gostivar dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.Ts.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments