Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni23 vjeçarja kapet duke vjedhur në Strugë

23 vjeçarja kapet duke vjedhur në Strugë

Me datë 19.02.2024 në ora 10:10 në Strugë, zyrtarë policorë nga MPB Strugë e kanë arrestuar 23 vjeçaren nga Kumanova.

Ajo dyshohet se më parë ka kryer një vjedhje në një objekt komercial në Strugë, gjatë së cilës ka marrë disa produkte.

Sendet e vjedhura u kthyen te pronari. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, ndaj gruas do të bëhet kallëzimi përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments