Thursday, September 21, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni23 vjeçari sulmon nënën dhe babain

23 vjeçari sulmon nënën dhe babain

Dje rreth orës 21:10, zyrtarët policorë të SPB Tetovë- Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar ka arrestuar 23-vjeçarin M.A. nga rrethina e Gostivarit, i cili ishte raportuar nga babai i tij 57-vjeçar se e kishte sulmuar fizikisht atë dhe gruan e tij, nënën M.A. dhe më pas kishte dëmtuar orenditë shtëpiake. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit dhe kundër tij do të përgaditet parashtresë përkatëse.Ts

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments